W dniach 20-22 września br. odbędzie się we Wrocławiu międzynarodowa konferencja naukowa Professional Challenges of Vocal Pedagogy in the 21st Century pod patronatem European Voice Teachers Association (EVTA) oraz Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów Śpiewu. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Udział w konferencji jest bezpłatny dla słuchaczy. Koszt uroczystej kolacji z gośćmi z Europy w piątek 20.09.2019 – 100 zł. Wstępne potwierdzenie chęci udziału w konferencji oraz udziału w kolacji prosimy przesłać do 30.06.2019.

W ramach konferencji  zaplanowano na 20 oraz 21 września br. uroczyste koncerty w wykonaniu studentów. Władze Wydziałów mogą zaproponować jedną lub dwie osoby z grona studentów polskich uczelni muzycznych do współudziału w prezentacji artystycznej polskiego repertuaru wokalnego. Ze względu na wymogi konferencji, koszt delegowania i zakwaterowania uczestników koncertu ponosi uczelnia delegująca. Wstępną informację zawierającą sugestię osoby studenta/studentki prosimy o przesłanie mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenie niestety nie będzie jednoznaczne z akceptacją propozycji; będzie to uzależnione od wielu czynników - stopnia zaawansowania, rodzaju głosu, propozycji repertuarowej etc.

Attachments:
Download this file (jevop - konferencja.pdf)jevop - konferencja.pdf[ ]165 kB